BPM

teamtechsoft | Think Future

EAM KURUMSAL VARLIK YÖNETİMİ

Üretim, tesisleri, ulaşım ve bilişim – – işletme genelinde  EAM tüm varlık türlerinin yaşam boyu değerini maksimize etmek için planlanmamış kesinti ortadan kaldırarak daha düşük işletme maliyetleri de varlık kullanımını ve performansını optimize eder.

Yazılım operasyonlar ve teknik personelin günlük etkinliğini artırmak, koruyucu öngörülü, rutin ve plansız ekipman bakım ve kalibrasyonu için kapsamlı programlar geliştirmek tanır.

Aynı zamanda daha iyi ekipman ve enerji kullanımını azaltarak ve sürdürülebilirlik girişimleri destekleyen tüm süre, güvenilirliğini artırmak ve kanun, yönetmelik ve sektöre özel gereksinimleri ile düzenleyici uyum sağlamak için imkanları yönetir.

eam-1

Başarılı şirketler, varlık performansını artırmak maliyetlerini azaltır ve büyümek için kendi kapasitelerini artırdığını biliyoruz.  EAM şirketleri servis ömrünü artırmak, yöneticiler ve ekip üyelerine varlık yönetimi ve iş akışı yetenekleri providinga komple set maliyetlerini düşürmek, Varlık performansını artırmaya yardımcı olur.

 

Varlık Yönetimi

Bakım faaliyetleri, teknik özellikleri, satın alma tarihi, beklenen yaşam süresi, garanti bilgileri, hizmet sözleşmeleri, hizmet geçmişi, yedek parça ve yönetim veya bakım işçilere yardım olabilir başka bir şey de dahil olmak üzere varlıklar hakkında verileri kaydeder.

MS-Office CAD çizimleri, PDF, vb dahil olmak belge biçimleri, geniş bir yelpazede, yakalama oluşturmak, onaylamak, mağaza, bulmak, görüş ve yönetmek için geniş bir kurumsal işbirliğine web tabanlı çevre ile varlık ekipleri ve üçüncü partilere, .

Yazılım varlık kullanılabilirliği, kullanımı, güvenilirliği ve verimliliği de dahil olmak üzere varlık yönetim programının etkinliğini ölçmek için olanak tanıyan, performans göstergeleri çeşitli izler.

 

Koruyucu bakım

Program koruyucu bakım otomatik zaman aralıklarında ve / veya sayaç okumalarına dayanır. Adım-adım talimatlar ya da check-listeleri, gerekli malzeme listeleri ve diğer ilgili detaylar dahil olmak üzere önleyici bakım işleri, takip edin.

Durum tabanlı bakımı (örneğin titreşim, sıcaklık, yağlar, vb) varlık koşulu verileri izler ve otomatik olarak bir uyarı ve / veya okuma ekipman operasyon için herhangi bir kabul edilebilir sınırları aşan bir iş emri tetikleyen bir öngörü aracı tarafından arızaları ve plansız kesinti önler .

 

İş emirleri

Işler görevleri zamanlama mevcut kaynakları tahsis malzemeleri saklı, maliyetleri, kayıt ve ilgili bilgileri izleme, vb varlıkların durumu, çalışma kesinti, makine arıza onarım, başarısızlık nedenleri de dahil olmak üzere, hem planlı ve plansız bakım faaliyetleri yönetme

Örgütsel iletişimi geliştirmeye yardımcı ve son kullanıcılar yeni hizmet ve onarım isteğe onay için yönlendirilir istekleri, yanı sıra parça gönderebilir ve açık hizmet taleplerini takip etmeye izin hizmet teklifleri tanımlayın.

 

Malzeme yönetimi

Yardım optimize ve plan envanter stok-çıkışları, stok büzülme ve taşıma maliyetlerini düşürecek önde gelen, gerekli doğru yerde doğru parçaları kullanılabilir hale, tam bakım talebi karşılamak için. Gerçek zamanlı malzeme takibi, raporlama ve denetim sağlayan, tüm malzeme hareketlerinin ve ayarlamaları kaydını tutun.

 

Kalibrasyon yönetimi

Programlayın ve bütün kalibrasyon faaliyetlerini ve maliyetlerini kaydedin. Teçhizat kalibrasyon nedeniyle zaman Otomatik bildirimleri gösterir. Hızlı, tekrarlanabilir ve hassas otomatik kalibrasyon yapın. Yasal uyumluluk için kalibrasyon raporları ve sertifikaları oluşturun.

 

Her ebatta veya konumu için en uygun

EAM her zaman, esnek web tabanlı kullanıcı arayüzleri aracılığıyla varlık bilgi ve belgelere her yerden erişim sağlar. Iş akışı otomasyon yetenekleri sayesinde, kullanıcılar interaktif panoları ve rol-spesifik bilgi tüketmek basit formları dahil olmak üzere alternatif arayüzlere sahip.

EAM kolayca sitelerde onlarca genelinde binlerce birkaç kullanıcılar kadar ölçeklenebilir. Çözüm sağlam bir Java mimarisi üzerine inşa edilmiştir ve sıkı güvenlik, esnek entegrasyon ve gerçek zamanlı raporlama ve analitik ile yüksek performans sunmak için tasarlanmıştır.