İŞ ZEKASI

teamtechsoft | Think Future

İş Zekası

İş zekası, çeşitli ortamlarda depolanmış veya sunulmuş olan datanın, depolandığı kaynaklardan (veri tabanları, flat file vb.) alınıp çeşitli temizleme, transformasyon gibi işlemlerden geçirildikten sonra belirli ve konu yönenimli bir alana yerleştirilmesi ve bu sonuç datalar üzerinde değişik analizler ya da algoritmalar uygulanıp kurum için stratejik boyutlarda karar alınması süreçlerinin tamamı olarak ifade edilmektedir. Günümüzde verinin önemi, sahip olunan verinin artmasıyla önem kazanmıştır. Şirketlerin sahip olduğu verinin de giderek hızla çoğalması ile bu mevcut veriden sunulabilir bir bilgi elde etmek, stratejik kararlar vermeye yardımcı olacak raporlar elde etmek de önem kazanmıştır. teamtechsoft İş Zekası (BI) kurumlara sunduğumuz; Sorularınıza doğru cevaplar almak, sahip olduğunuz veri ile size anlaşılırlık ve görsellik açısından zengin raporlarla doğru analizler yapmanıza imkan verecek ortamı yaratmak. Sektörünüze ve şirketiniz özel doğru analiz ve raporlama, yönetim kokpiti çözümlerini , yöneticilere sunmak için uzman kadromuz bilgimiz ve tecrübemiz ile başarılı projeler üretmekteyiz.


Akıllı

Çevikliği geliştiren ve ivedik maliyetlerini düşüren ileri düzey entegrasyona olanak tanıyın

Çevik

Finansal performans yönetiminiz, operasyonel zekanız ve işlem uygulamalarınızdan elde ettiğiniz bilgileri entegre hale getirin

Düzenli

Stratejik, finansal ve operasyonel yönetim süreçlerini birbirine bağlantılı hale getirerek işletme genelinde nüfuz eden bir yönetim zekası uygulayın.