BPM

teamtechsoft | Think Future

EQM KURUMSAL KALİTE YÖNETİMİ

EQM uygulamak ve her kuruluşun belirli ürünler, operasyonlar ve iş uygulamaları ile uyum uyarlanmış otomatik, yüksek etkileşimli kalite süreçleri ile kurumsal çapında kalite ve uyum programları, basitleştirmek için en kapsamlı çözümdür.

Kolayca yönetmek, parça ve gerçek-zamanlı olarak kalite ölçümlerini tüm rapor, vb Yalın ISO, FDA, Altı Sigma, gibi birden çok yönetmelik ve standartlara uymak, müşteri ihtiyaçlarına ve memnuniyetine odaklı ve sürekli iyileştirme süreçlerini sürücü, aşağı ve  EQM ile Kurumdaki.

eqm-1

EQM süreç haritalama, belge ve kayıtların kontrolü, anahtar performans göstergeleri, değişim kontrolü, uygunsuzluğun ve düzeltici / önleyici faaliyetlerin, müşteri şikayetleri, uygunluk denetimi, yetki ve dahil olmak üzere, sorunsuz bütün kilit kalite girişimleri entegre bir modüler ve ölçeklenebilir yazılım platformu eğitim, risk ve kontrol, gelen ve giden muayene, istatistiksel proses kontrol, kalibrasyon, APQP / PPAP, FMEA, ve diğerleri.

EQM etkili tüm örgütsel düzeylerde ve işlevleri karşısında günlük aktivitelerinde en sınıfının performans ve güvenilirlik sağlayan tüm operasyonel ve iş süreçlerinde kalite süreçleri ve kontrolleri otomatik uygular. Ayrıca, olay ve koşul tabanlı alarmları ayarlayarak, her iş profesyonel proaktif sapmaları önleyebilir ve derhal anlamlı uyum maliyetleri ve uygunsuzluk riskini azaltır, kalite sorunları, tespit, izini tanımlamak ve çözmek.

Çözümünün ana faydaları şunlardır:

 • Bir tek merkez depo, tüm kalite bilgi depolama ve verimlilik, güvenlik ve uyum yüksek düzeyde sonuçlanan kalite sisteminin geri kalanı ile her kalite sürecinin entegrasyonu için. Örneğin, kalite belgeleri ve kontrol kayıtları, doğrudan kaliteli belgeler bağlantılı ihtiyaçlarını eğitim, iş süreçlerine bağlı olan, yetkinlikleri, eğitim ihtiyaçları, RNC ve tüm diğerleri ile bağlantılı CAPA, ve diğer entegrasyon bağlantıları onlarca bağlantılı herhangi bir değişiklik bu yüzden biri otomatik diğerlerinde bildirimleri, eylemleri ve / veya güncellemeleri tetikleyecektir.
 • Bir değer akışı ve iş süreci haritalamastandart prosedürler ve formlar, anahtar performans göstergeleri, mesleki beceri ve yetkinlikleri, kalite ölçümlerini, riskleri ve kontrolleri dahil olmak üzere tüm diğer kalite unsurları için süreç aktivitelerini ve adımları bağlayan bir çapraz fonksiyonel akış şeması editörü ile ve kontrol aracı vs.
 • Bir belge yönetimi, kullanıcıların elektronik dosyalar, taranmış belgeleri, web formları, e-posta, ve çıkış gibi tüm kaynaklardan bilgi almak için izin, yakalama, indeksleme, sürüm, depolama ve yayınlama dahil belge ve kayıtların yaşam döngüsünün her aşamasında, adresleri temel iş uygulamaları.
 • Üstün NCR ve CAPAuygunsuzluklar, sapmalar, istisnalar ve her yerden şikayetleri, acil azaltım eylemleri alarak soruşturma ve görsel kök neden analizi yapılması, uygulanması düzeltici ve önleyici eylem planları [5W2H], ve sırayla çözüm etkinliğini değerlendirmek yakalama sistemi, yinelenen sapmaları önlemek için.
 • Bir iç denetimstandartlarına uyum ve denetim listeleri, denetim planlama ve zamanlama, saha veri toplama ve bulguları, rapor onayı ve eylem planlarının uygulanması ayarlanması dahil, komple denetim yaşam döngüsü yönetimi için uçtan uca işlevleri sağlar aracı.
 • Son derece görsel skorkartlar ve ayar izleme ve otomatik olarak herhangi bir sapma rapor bölümler ve operasyonlar karşısında kalite amaç ve hedeflerin gözden için panoları anahtar performans göstergesisonuçları ve derhal iyileştirme eylem planları başlatmak.
 • Bir kapalı döngü eğitim ve yeterlilikkuruluş genelinde programın sonuçlarını, iş rolleri ve bireyler, planı ve parça eğitim ve diğer geliştirme görevleri becerileri, yeterlilikleri Haritayı eğitim etkinliğini ve mesleki yeterlilik değerlendirmeleri yapmakta ve değerlendirmenizi sağlar çerçeve.
 • Güçlü bir zengin kalite güvencesi araçlarıgelen / giden Muayene, SPC, kalibrasyon, FMEA, APQP / PPAP, MSA, ve diğerleri – – planlama, zamanlama ve kayıt kalite kontrol faaliyetlerinden sorumlu. Kullanılabilir özellikler şunlardır: Ayarlanabilir formları ve kalite özelliklerini; Hızlı, tekrarlanabilir ve doğru veri koleksiyonları; Kontrol çizelgeleri ve raporlar son derece görsel; Kalite standartlarından sapmalar otomatik raporlama.
 • Bir uç uca değişim yönetimiişletme genelinde tam otomatik iş akışı, plan ve uygulamasını değiştirme onayı ile önerisinden, iş süreci, ürün tasarımı, üretim hattı, işletim prosedürü vb – yöntem, herhangi bir değişiklik türü koordine etmek.
 • Etkili bir sürüm kontrolsistemi check-in / check-out, redlining ve açıklama, iş akışı yönlendirme, yeni sürüm bildirim sağlayan, vb süreçler, belgeler, formlar, kalite standartları ve kontrolleri de dahil olmak üzere herhangi bir kalite unsurlarının oluşturulması ve gözden geçirme süreci hızlandırmaya , revizyon tarihi, geçerlilik süresi ve birçok diğer kaynaklar.
 • Için tam destek elektronik kayıtları, elektronik imza ve denetim yollarhızlı ve güvenli bir şekilde geleneksel kağıt tabanlı ve el yazısıyla yöntemleri gibi aynı hukuki ayakta elektronik ortamda kayıtları, yakalama oluşturmak ve bakımını sağlayan 21 CFR Part 11 ve diğer düzenleyici standartlara uygun, .

Her ebatta veya konumu için en uygun

EQM her zaman, esnek web tabanlı kullanıcı arayüzleri ile kaliteli bilgi ve belgelere her yerden erişim sağlar. Iş akışı otomasyon yetenekleri sayesinde, kullanıcılar interaktif panoları ve rol-spesifik bilgi tüketmek basit formları dahil olmak üzere alternatif arayüzlere sahip.

EQM kolayca sitelerde onlarca genelinde binlerce birkaç kullanıcılar kadar ölçeklenebilir. Çözüm sağlam bir Java mimarisi üzerine inşa edilmiştir ve sıkı güvenlik, esnek entegrasyon ve gerçek zamanlı raporlama ve analitik ile yüksek performans sunmak için tasarlanmıştır.